Ata Kurumsal Danışmanlık

Temelleri 2002 yılına dayanan ATA Kurumsal Danışmanlık A.Ş. başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen danışmanlık firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Ata Kurumsal’ın ulaştığı başarının arkasında müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Tecrübemiz

Oturma İzni
Çalışma İzni
Türk Vatandaşlığı

Şirket Kurucusundan Birtakım Sözler...

Bugüne kadar 1200’ün üzerinde kurumsal, 1500’ü aşkın bireysel müşteriye hizmet verdik. Müşterilerimize üstün teknoloji ile yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunduk. Markamızın değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükselttik, daha büyük hedeflerimiz var.

Murat Sarıusta

Kamu İlişkileri Uzmanı
0
Uzman
0
Mutlu Müşteri
0
Vatandaşlık Başvurusu

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Uzmanlık

Bütün personellerimiz alanında uzmandır, şirketimizde beş ayrı dil akıcı bir şekilde konuşulmakta ve yazılmaktadır.

Disiplin

Kurallarımız ve prosedürlerimiz bellidir. Bu yüzden bizimle çalışanlar daima bir adım öndedir.

Kurumsallık

Şirket kültürüne sahibiz, çalışanlarımıza eşit davranır, onların kişisel/mesleki eğitimini geliştirmek için özel eğitimler veririz.

Yetkinlik

Açık ve net olarak belirlenmiş kurallarımız vardır. Kuralların dışına çıkmayız, Deneyimli personel ve departmanlar sayesinde hızlı karar alır ve uygularız.

Sorumluluk

İşi tanımı kurgulanmıştır, görev ve sorumluluklarımızın bilincinde çalışırız. Büyük projeleri yönetme deneyimimiz ve gücümüz Vardır.

Referanslarımız

Bir şirketin gücü, müşterilerinin kalitesi ile ölçümlenebilir.