Online Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Türkiye’de çalışma izni, Yabancıların oturma izni, Türk vatandaşlığı ve Yabancı ortaklı şirket kuruluşu hakkında bilmek istediğiniz ne varsa danışmanlarımıza sorabilirsiniz.  Uzmanlarımız size tüm bilgileri verdikten sonra başvurular için şartları, istenilen evrakların neler olduğunu ve başvurunun nasıl yapıldığını ayrıntıları ile anlatacak ve bu bilgileri ayrıca mail adresinize gönderecektir.

Online görüşmemiz sonrasında kafanızdaki tüm soru işaretleri kalkacak ve başvurunuzu kendiniz rahatlıkla yapabileceksiniz. Veya sizin hiç tahmin etmediğiniz bir sebepten dolayı ret alacak başvuruyu önceden öğrendiğiniz için gereksiz masraftan ve zaman kaybından kurtulmuş olacaksınız.

Nasıl Online Danışmanlık Hizmeti Alabilirim?

Online danışmanlık hizmeti almak çok basit. Gelin birkaç adımla nasıl yapıldığını sizlerle paylaşalım:

  • İlk olarak aşağıda bulunan forma adınızı, soyadınızı, e-posta, telefon numaranızı girin ve görüşme yapmak istediğiniz dili seçin.
  • Ödemeye geç butonuna tıklayarak 615 TL (KDV Dahil)  danışmanlık ödemenizi gerçekleştirin. Taksitlendirme yapabilirsiniz.
  • Ödeme sonrası tarafınıza ulaşılacak, görüşme için randevu tarihi ve saati belirlenecektir.
  • Kararlaştırılan randevu tarihinde size bir Google Meet bağlantısı gönderilecektir.
  • O bağlantı üzerinden görüşmeye katılıp, sormak istediğiniz sorular bitinceye kadar uzmanımızdan %100 gerçek bilgiler alacaksınız.
  • Görüşmenizden sonra şirketimizden hizmet almak isterseniz ödediğiniz danışmanlık bedeli hizmet bedellerimizden düşülecektir. Danışmanlık Ücretlerimiz

[appointment_form]