Kullanım Koşulları ve Şartları

Kullanım Koşulları ve Şartları

Ata Kurumsal Danışmanlık’a hoş geldiniz.

Sitemizi kullanmaya devam ederseniz, tüm kullanım şartlarını ve ilgili durumları kabul etmiş olursunuz. Web sitemizi kullanımınız sırasındaki tüm hareketleriniz izleme ve kayıt altındadır.

Ata Kurumsal Danışmanlık web sitesinin kullanan herkes, işbu izleme ve kayıt hareketlerini açıkça kabul etmiş sayılmaktadır. Ata Kurumsal Danışmanlık kullanım şartları ve koşulları istediği zaman bu sayfayı güncellemek suretiyle değiştirebilmektedir. Her kullanıcının siteyi kullanmadan önce güncel kullanım şartları ve koşullarını gözden geçirmesi gerekmektedir.

Ata Kurumsal Danışmanlık- veya –biz- terimleri site yönetimine atıfta bulunmaktadır. Diğer yandan –siz- yada –kullanıcı- terimleri web sitemizin ziyaretçilerini ve kullanıcılarını kastetmektedir.

Web sitemizin kullanımı aşağıdaki koşullara bağlıdır.

Ziyaret ettiğiniz web site yasal tavsiye değil, sadece genel bilgileri içermektedir.  Bu sitenin içeriği önceden bir not belirtmeksizin değişebilmektedir. Ata Kurumsal Danışmanlık tarafından sunulan bilgiler 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren yürürlükte olan kanun ve tüzüklere dayanmaktadır.

Ata Kurumsal Danışmanlık  yayınlarında ve Ata Kurumsal Danışmanlık web sitelerine ait içerikte derleme konusunda oldukça dikkatli davranmasına rağmen, tüm içeriğin hatasız ve tam olduğunu garanti etmemektedir.

Ne Ata Kurumsal Danışmanlık ne de herhangi bir üçüncü şahıs, özel bir amaç için bu web sitesinde bulunan materyal ve bilgilerin doğruluğunu, performansını, uygunluğunu ve bütünlüğünü garanti etmemektedir. Sitemizde yer alan tüm bilgi ve materyallerin hata ya da eksiklik içerebileceğini kabul etmiş olursunuz ve yasal olarak izin verilen bu gibi hata ve eksiklikler ile ilgili açıkça bir ilgimiz bulunmamaktadır.

Web sitemizde yer alan tüm bilgi ve materyallerin kullanımı sizin sorumluluğunuzdadır, şirketimizin sorumluluğu bulunmamaktadır. Özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için bu web sitesi aracılığıyla kullanacağınız tüm ürünler, hizmetler ve bilgilerin temini sizin sorumluluğunuzdadır.

Web sitemizin kullanım koşullarını ihlal etmeniz durumunda ortaya çıkabilecek, yetkililerimizin, ortaklarımızın, avukatlarımızın ve çalışanlarımızın zararıyla sonuçlanacak tüm durumlarda makul avukatlık ücretleri de dahil kayıplar, hasarlar, haklar ve harcamaları tazmin etmeyi kabul etmiş olursunuz.

Hizmetlerimiz ve sitemizde kaynak olarak olduğu gibi sağlanan hiçbir bilgi teminat altında değildir. Ata Kurumsal Danışmanlık, e-maillerinizi cevaplama ve araştırmalarınız konusunda  büyük özen göstermektedir, bununla beraber sizinle olan iletişim sürecinde cevap olarak sağladığımız tüm bilgilerin geçerlilik ve gerçekliğini garanti etmemekteyiz.  Tüm form dönüşlerinde ve e-mail iletişim süreçlerinde elimizden geleni yapmamıza rağmen, kesin bir cevabı garanti etmemekteyiz. ( Müşteri Talep Formu hariçtir. )

Bu web sitesi, sadece kişisel kullanımınıza uygun ve bize ait ya da lisanslı materyal içermektedir. Bu materyaller, limitsiz olarak, tasarım, model, görünüm ve grafikleri içermektedir. Ata Kurumsal Danışmanlık web sitesine ait olan tüm içeriği okuyabilir, makaleleri bilgisayarınıza indirebilir, kopyasını yapabilir veya depoladığınız kopyaları okuyabilirsiniz. Web sitemizin içeriğini istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz.

Form ya da dokümana ait elektronik dosyanın içerebileceği virüslerden oluşan bir hasardan dolayı hiçbir sorumluluk ve yükümlülük kabul edilmemektedir. Web sitemizi kullanımınızdan ya da kullanım yetersizliğinden dolayı ortaya çıkabilecek tesadüfi, özel ya da önemli hasarlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.

Bu web sitesinin kullanımından kaynaklanan tüm anlaşmazlıklar Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarının konusudur.

ATA Kurumsal Danışmanlık A.Ş.

Ticaret sicil numarası :313285

Mersis Numarası :0092044879700001

 

Bu web sitesinin belirlenen kullanıcı politikasını uygulamadığını düşünüyorsanız, info@atakurumsal.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Copyright 2012 © atakurumsal.com. Tüm hakları saklıdır.

 

Zorunlu kaynak: https://policies.google.com/terms?hl=tr

Başa dön tuşu