ATA Kurumsal ile Çalışmak için 5 Neden

1- Gizlilik
ATA Kurumsal Danışmanlık için en önemli kriterlerden birisi müşteri bilgilerini en üst düzeyde korumaktır. Örneğin bir yabancı için Çalışma Bakanlığı’na başvuru yapmak istediğinizde bakanlık, şirketinizin resmi bilançosunu ister.

Hiç kimsenin bilmemesi gereken gelir gider bilgileriniz bu bilançolarda yazılıdır. Biz ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası sahibi bir danışmanlık firması olarak müşterimizin hiçbir bilgisini kayıt etmez veya depolamayız, üçüncü kişilerle veya reklam şirketleri ile asla paylaşmayız.

2-Uzmanlık
Şirketimiz ATA Kurumsal Danışmanlık A.Ş. adıyla 19.04.2012 yılında Ankara Ticaret Odası’na kayıt olarak hizmet hayatına başladı, 10 yılı aşkın süre boyunca hiçbir müşterisinden şikayet almadı, 2016 yılında İstanbul ofisini açtı, her iki şubemiz de müşterilerimizden hep tam not aldı ve almaya devam ediyor. Lütfen hakkımızdaki yorumları okumak için Google arama motorunda bizi araştırın.

3-Müşteri Memnuniyeti
Hizmet sektöründe müşteri memnuniyeti sadece başvuruyu olumlu sonuçlandırmak değildir. Biz her asgari ücret değişiminde tüm müşterimize tek tek mail atar ilgili yabancıların maaşlarını güncellemeleri gerektiğini belirtiriz. Ayrıca yabancı personellerin pasaport bitiş sürelerini de takip eden, yine şirketimizin kuruluşu olan Guxom Technology’nin ürettiği yapay zeka ile takip eder, olası tüm sorunların önüne geçeriz.

4-Satış Sonrası Hizmet
En çok zorlandığımız konuların başında da işlemlerini bitirdiğimiz müşterimizin sektörlerinin konjonktürel değişikliklerini takip etmek geliyor. Çünkü çalışma izni aldığımız personelin uzatma başvurusu geldiği zaman da aynı başarıyı yakalamamız gerekiyor. Müşterilerimizde takip ettiğimiz konular ise sırasıyla şu şekildedir;

Yurt içi ve yurt dışı satışlarının durumu
Türk personelleri ile yabancı personellerinin dengesi
Asgari ücret güncellemeleri

5-Sürekli Güncellenme
Evet işte bu konuda gerçekten çok iyiyiz, bu sitemizde tüm sektörler ile ilgili duyuruları anında yayınlıyoruz, mail göndermemize izin vermiş müşterimiz olası değişiklikleri anında öğrenirler, bu konuda maalesef mütevazı olamıyoruz, sektörümüzü dakika dakika takip eden istatistik departmanımızla gurur duyuyoruz.