Türkiye'de Sağlık

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri

Türkiye, uzun yıllardır dünya çapında saç ektirme denildiğinde ilk akla gelen ülkeler arasında yer alıyor.Hem saç ekimi alanında çalışan profesyonel ve deneyimli uzmanlar hem üst düzey hizmet kalitesiyle Türkiye, bu ünün hakkını veriyor.

Özellikle saç ekimi işlemi için verilen fiyat tekliflerinin uygunluğu, saç ektirmek isteyen insanların ülkeye tercih etmesinde oldukça etkili bir kriter olarak ön plana çıkıyor. Özellikle düşük kur avantajı sayesinde, Orta Doğu’dan Avrupa’ya, Uzak Doğu’dan Afrika’ya kadar dünyanın pek çok yerinden insan saç ekimi işlemleri için Türkiye’yi tercih ediyor.

Biz de bu yazıda saç ektirme düşüncesi olanlar kişiler için başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’deki en iyi saç ekim merkezlerini derledik.

Hermest Clinic Saç Ekim Merkezi

Hermest Clinic Saç Ekim Merkezi

Avrupa’daki pek çok önemli gazete ve dergi tarafından Avrupa’nın en iyi saç ekim merkezlerinden biri olarak gösterilen HermestClinic Saç Ekim Merkezi, 2002’den beri hizmet veriyor. Özellikle uluslararası hastalar için özelleştirdikleri hizmetleriyle ön plana çıkan merkez, sağladıkları yüksek memnuniyet ile bu alanda en kaliteli hizmeti verdiğini de garanti ediyor.

Merkez ayrıca yurt dışından gelen konukları için lüks otellerde konaklama ve havalimanı ulaşım hizmetleri de sunuyor.

HermestClinic Saç Ekim Merkezi iletişim bilgileri şu şekilde:

Altunizade Mahallesi, NuhkuyusuCd No: 191/2, 34662 Üsküdar/İstanbul, Türkiye

Merkezin internet adresi: https://hermest.com.tr/

Asmed Hair Transplant

Asmed Hair Transplant

Türkiye’nin saç ekim konusunda otorite kabul edilen hekimlerinden olan Koray Aydoğan’ın sahibi olduğu AsmedHairTransplant, özellikle yurt dışından çok büyük bir ilgi görüyor. Son teknoloji ekipmanlar ve cihazlarınkullanıldığıAsmedHairTransplant, sadece son 5 yılda 3500’den fazla hastaya hizmet vermiş bir klinik. Saç ekim alanında dünyanın en büyük mesleki kuruluşu olan World FUE Institute’nin da kurucuları arasında yer alan Koray Aydoğan, hastalarına 100 kişiden oluşan ekibi ile hizmet veriyor. Merkez ayrıca çeşitli üniversitelerle işbirliği yaparak saç ekim konusunda en yenilikçi yöntemleri kullanıyor.

Arapça, İspanyolca, Fransızca, Sırpça, Rusça gibi dilleri bilen tercümanlarla çalışan merkez, uluslararası hastalar için özel hizmetler de sunuyor.

AsmedHairTransplant iletişim bilgileri şu şekilde:

Atatürk Mahallesi, Sedef Caddesi, No:1/1 Ataşehir/İstanbul, Türkiye

Merkezin internet adresi:https://www.hairtransplantfue.org/

Ankara International Saç Ekimi

Ankara International Saç Ekimi

Saç ekimi alanında uluslararası pek çok makalesi bulunan uzman bir hekim olan Serdar Görkem liderliğinde faaliyet gösteren Ankara International Saç Merkezi, FUE tekniği ile saç ekimi yapmaktadır. Bu tekniğin ise saç ekimi konusunda en başarılı sonuç veren tekniklerin başında geldiğini belirtmekte fayda var.

Ankara International Saç Ekimi iletişim bilgileri şu şekilde:

Kazım Özalp Mahallesi, Uğur Mumcu Cd. No:6, Çankaya/Ankara, Türkiye

Merkezin internet adresi:https://www.ankarainternationalsacekimi.com/

Medical Hair Saç Ekimi

Medical Hair Saç Ekimi

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden, Ege’nin incisi olarak kabul edilen İzmir’de faaliyet gösteren MedicalHair Saç Ekim Merkezi, 25 yıllık deneyimiyle Dr. Sibel Ulusan’ın liderliğinde gayet başarılı işlemler gerçekleştirmektedir. MedicalHair’de saç ekim işlemi tek bir seansta tamamlanmaktadır. Bu durum özellikle uluslararası hastaların kliniği tercih etmesinde önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özellikle deniz tatili için oldukça ideal bir şehir olan İzmir’de bulunan merkez, tatil ve estetiği bir araya getirmek isteyen kişiler için oldukça avantajlı bir hizmet sağlamaktadır.

MedicalHair Saç Ekimi iletişim bilgileri şu şekilde:

Ali Çetinkaya Bulvarı No: 35/5, Konak/İzmir, Türkiye

Merkezin internet adresi: https://medicalhair.org/

AHD Clinic Saç Ekimi

AHD Clinic Saç Ekimi

İzmir Ege’nin incisi ile Antalya’da Akdeniz’in incisi! Eğer hem yepyeni bir imaja sahip olmak hem de denize, güneşe, doğaya doymak istiyorsanız AHD Clinic tam size göre. Türkiye’de saç ekimi konusunda en deneyimli hekimlerden biri olan Dr. Hakan Doğanay güvencesiyle saç ekim işlemleri yapılan AHD Clinic, Lara Anadolu Hastanesi bünyesinde hizmet vermektedir. 1 greft (1 kök) başına 1 Euro fiyat politikası olan AHD Clinic, saç ekim alanında gözü kapalı güvenebileceğiniz kliniklerden birisidir.

 

AHD Clinic Saç Ekimi iletişim bilgileri şu şekilde:

Güzeloba Mah. 2246.Sokak No:9, Muratpaşa/Antalya, Türkiye

Merkezin internet adresi:http://www.ahdclinic.com/

Saç Ekim Plus Saç ve Kaş Ekim Hastanesi

Saç Ekim Plus Saç ve Kaş Ekim Hastanesi

Gaziantep’teki Özel Sani Konukoğlu (SANKO) Hastanesi bünyesinde yer alan Saç Ekim Plus, özellikle Arap ülkelerinden çokça turistin saç ekimi için tercih ettiği bir klinik olarak karşımıza çıkıyor. Dr. Recep Anlatıcı ve uzman ekibi tarafından yapılan saç ve kaş ekim operasyonlarının başarısı ise dünya çapında biliyor. Özellikle kaş ekiminde Türkiye’nin en iyi hekimlerinden biri olan Dr. Recep Anlatıcı güvencesiyle hizmet veren klinik, Türkiye’nin gastronomi başkenti Gaziantep de bulunması nedeniyle ziyaretçilerine pek çok imkânı bir arada sunuyor.

Saç Ekim Plus Saç ve Kaş Ekim Hastanesi iletişim bilgileri şu şekilde:

İncilipınar Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:45 27090, Şehitkamil/Gaziantep, Türkiye

Merkezin internet adresi: http://www.sacekimplus.com/

 

Hala Neden Türkiye Diyorsanız…

Bu durum somutlaştırmak için hemen rakamlardan bahsedelim. Avrupa’da iyi bir saç ekim merkezinde 1 kök saç ekim maliyeti ortalama 5 Euro iken bu rakam Türkiye’deki iyi bir saç ekim merkezinde 1.5 ila 2.5 Euro arasında değişiyor. Üstelik pek çok saç ekim merkezi ise kuru 1 Euro = 5 Türk Lirası olacak şekilde sabitlemiş durumda. Düşük fiyatlar nedeniyle Türkiye’nin bu alanda bir cazibe noktası haline gelmesi ise beraberinde bu alanda uzmanlaşmayı da getirdi. Her yıl dünyanın dört bir yanından on binlerce hastaya saç ekimi işlemi yapan merkezler verdikleri hizmet kalitesi ve tecrübeleriyle de ön plana çıkmayı başarıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu