Türkiye'de Sağlık

Türkiye’de Konaklama İmkânı Sağlayan Hastaneler

Türkiye, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış büyük hastaneleri, uzman hekim ve sağlık çalışanı kadrosu ve ülke genelinde 250.000’den fazla yatak kapasitesiyle ülke içinde olduğu kadar ülke dışından da yoğun talep gören bir sağlık turizmi ülkesi.

Devletin ve özel girişimlerin katkılarıyla yüksek kalitede sağlık personeli ve ileri teknoloji sağlık kuruluşları, ülkenin bu alandaki başarılarında büyük rol oynuyor.  Sağlık Bakanlığı da Türkiye’nin bir sağlık turizmi ülkesi olduğu gerçeğine dayanarak hasta ve yakınlarının ilk müdahale sonrası konaklama sorunlarına da çözüm üretmeye devam ediyor. Sizler için ülkede sağlık hizmetiyle konaklama hizmetini bir araya getiren kurumları bir araya getirdik.

Medical Park Hastaneleri

Medical Park Hastaneleri |Konaklama Hizmeti Sağlayan Hastaneler

Türkiye’nin en büyük otel zinciri olan Medical Park, Uluslararası Hasta Hizmetleri Servisi aracılığı ile hastaneye tedavi görmek için gelen kişi ve refakatçilerinin seyahatleri süresince konaklayabilecekleri otelleri ayarlamalarında yardımcı oluyor. Böylece hastalar ve yakınları, Medical Park Sağlık Grubu’nun anlaşmalı olduğu otellerde daha uygun fiyatlarla kalabiliyor. Ayarlanan otelin hastanın tedavi gördüğü hastaneye yakın olmasına da ayrı bir özen gösteriliyor.

Hastane hakkında detaylı bilgi için: Medical Park Ankara Hospital

Medipol Hastaneleri

Medipol Hastaneleri | Konaklama Hizmeti Veren Hastaneler

Türkiye’nin büyük sağlık kuruluşlarından biri olan Medipol Hastaneleri de hastalarının vize, şehir içi ulaşım, havalimanı karşılama ve konaklama ihtiyaçları için özel hizmetler sunuyor. Hastane, anlaşmalı olduğu otellerde hasta ve yakınlarının uygun fiyatlarla kalmasını sağlıyor. Doktor ve tahlil randevularının düzenlenmesi, seyahat ve konaklama organizasyonun yapılması gibi konuların yanı sıra, hastaların ve refakatçilerinin iletişim açısından zorluk yaşamaması için çevirmen desteği de veriliyor.

Hastane hakkında detaylı bilgi için : Istanbul Medipol Hospital

Anadolu Sağlık Merkezi

Anadolu Sağlık Merkezi | Konaklama

Türkiye’de en çok uluslararası hastaya hizmet veren kurumlar arasında yer alan Anadolu Sağlık Merkezi, uluslararası hastaların her türlü ihtiyacına yönelik hizmetler sunuyor.

İngilizce gibi yaygın dillerin dışında Romence, Rusça, Farsça, Arapça, Çince, Arnavutça, Bulgarca, Gürcüce ve Kazakça bilen tercümanlarla da hastalara hizmet veren hastane, bu alanda fark yaratmayı başarıyor.

JCI  (Joint Commission International) akreditasyonuna ve ESMO (Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği) sertifikasyonuna sahip hastane, ülkeye sağlık amacıyla gelen hastalarına konaklama düzenlemeleri için de destek veriyor.

Hastane yönetiminin paylaştığı rakamlara göre aylık ortalama 500 uluslararası hastaya hizmet veren merkez, en çok Bulgaristan, Romanya, Irak, Rusya ve eski Sovyet ülkelerinden hastalara ve sahipliği yapıyor. Verdiği kapsamlı hasta hizmetleriyle  (çeviri, konaklama, transfer vb.) bu ilgiyi ne kadar hakkettiğini de gözler önüne seriyor.

Hastane hakkında daha detaylı bilgi için https://www.anadolusaglik.org/

Hair Of Istanbul

Hair Of Istanbul | Konaklama Hizmeti

Hair of İstanbul, 2013 yılından beri saç ekimi alanında hizmet veren bir sağlık merkezi. Her yıl dünyanın 100’den fazla ülkesinden yabancı hastayı ağırlayan merkez, sunduğu farklı hizmetlerle üst düzey bir memnuniyet sağlıyor.

Hair of Istanbul tüm hastalarına V.I.P. hizmet politikası sunarak farkını da ortaya koyuyor. Crowne Plaza Florya Hotel’de konaklama, vize, pasaport işlemleri, havalimanı-otel-hastane transferlerinin yapılması, hastane ile olan koordinasyonların sağlanması gibi hizmetleri tüm müşterine sağlayan saç ekim merkezi, aynı zamanda turistik geziler için de danışmanlık hizmeti veriyor.

Hair of İstanbul hakkında daha detaylı bilgi için https://www.hoi.health/

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri” yazımıza göz atmak için tıklayın.

ClinicPlast

ClinicPlast Türkiye | Konaklama Hizmeti Veren Hastaneler

İstanbul’un en iyi estetik cerrahi kliniklerinden biri olarak adlandırılan ClinicPlast, plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi dalında 15 yılı uzun süredir hizmet veriyor. İstanbul en popüler noktalarından Nişantaşı’nda bulunan kliniğin kuruluş felsefesi ise “Altın Oran” prensibine dayanıyor.

Uzun yıllardır pek çok farklı ülkeden hastaya hizmet veren klinik, özellikle uluslararası hastalar için özel hizmetler sunuyor. Uluslararası hastalarına konaklama ve şehir içi ulaşım hizmeti veren ClinicPlast, aynı prosedürü hastaya eşlik eden refakatçi için de uyguluyor. Ayrıca dileyen hasta ve refakatçisi ClinicPlast’tın kendi binasındaki konforlu odalarında da konaklama imkânına sahip oluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu